İletişim

Yunus Vergili

IRL’20 Genel Koordinatörü

0541 862 7285

yunusvergili96@gmail.com

Utku Ercanlı

IRL’20 Teknik Ekip Koordinatörü

0536 278 4202

utkuercanli16@hotmail.com

Asuman Didar Bingöl

IRL’20 Sponsorluk Koordinatörü

0533 024 7484

asumandidarbingol@gmail.com

Hayatta Kalma Rehberi

Etkinlik esnasındaki ulaşım, yemek, konaklama ve okul içi bilgilendirmeler için IZTECH RoboLeague’19 Hayatta Kalma Rehberi’ne göz atın!

 

Ulaşım

Üçkuyular(Fahrettin Altay) – İYTE ve Urla – İYTE arasında günün her saatinde belediye otobüsü ve dolmuş çalışmaktadır. Ayrıca, Gülbahçe-İYTE arasında da dolmuş seferleri bulunmaktadır. İzmir-Çeşme otoyolu, özel araçlar için rahat ve güvenli bir alternatif sunmaktadır.

 

Üçkuyular’a(Fahrettin Altay) Ulaşım

İzmir Otogar – Fahrettin Altay arası ulaşım, otobüs firmalarının Üçkuyular’a(Fahrettin Altay) giden servisleri ile ücretsiz bir şekilde,
Havaalanı – Fahrettin Altay arası ulaşım, 202 nolu belediye otobüsünün Hava Hastanesi durağında inerek (Hava Hastanesi, Fahrettin Altay merkezine yaklaşık 5 dakika mesafededir.),
Basmane Tren Garı – Fahrettin Altay arası ulaşım, metronun son durağı olan Fahrettin Altay durağında inip Pazaryeri çıkışından çıkarak sağlanmaktadır.
İzmir’in farklı yerlerinden Fahrettin Altay’a gelmek için metro ya da tramvay hattını kullanabilirsiniz. Metro hattı ile ilgili bilgilere buradan , tramvay hattı ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Fahrettin Altay – İYTE Arası Ulaşım

Toplu Taşıma ile 736 nolu belediye otobüsü ya da Gülbahçe dolmuşları ile Enstitümüze ulaşabilirsiniz. Dolmuşlar önce Mithat Paşa Caddesini, sonra Mustafa Kemal Sahil Caddesini ve son olarak da Mustafa Kemal Sahil Bulvarını takip etmektedir. Yolculuğunuz yaklaşık 1 saat sürecektir.

Fahrettin Altay’dan İYTE’ye Dolmuş Saatleri: 7:40 – 8:10 – 8:30 – 9:00 şeklinde devam etmektedir.

İYTE’den Fahrettin Altay’a Dolmuş Saatleri: 18:00’e kadar 20 dakikada bir, 18:00-20:00 arası 30 dakikada bir, son araç 21:00’dedir.

Aşağıdaki harita dolmuşların kalktığı yeri gösterir. Haritanın sol üst köşesinde bulunan “Daha büyük haritayı görüntüle” butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Özel araç ile İzmir-Çeşme Otoyolu Karaburun gişelerinden çıktıktan 5 km sonra Çeşme-Karaburun yol ayrımında kampüs girişini görebilirsiniz.

 

Urla-İYTE Arası Ulaşım

Urla İYTE dolmuşları ile sağlanabilir. Dolmuşların hafta sonu saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. Araçlar Urla merkezde Palmiye Pastanesi önünden geçmektedir. Aşağıdaki harita Palmiye Pastanesini gösterir. Haritanın sol üst köşesinde bulunan “Daha büyük haritayı görüntüle” butonuna tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Konaklama

Urla’da konaklamayı düşünüyorsanız merkezde konaklamanızı öneririz. İskele ya da Çeşmealtı gibi mahallelerde konaklarsanız Urla merkeze gelmek için de dolmuş kullanmanız gerekir.

Fahrettin Altay, Balçova ya da metro güzergahında bulunan İzmir’in başka semtlerinde bulunan otel, pansiyon gibi yerlerde de konaklayabilirsiniz. Dolmuş güzergahını da göz önünde bulundurmanızı tavsie ederiz.

Okulumuza yakın İzmir-Çeşme otoyolu üzerinde Pusula Otel ve La Vida Otel, Urla merkezde Han Otel, okulumuza çok yakın olan Gülbahçe köyünde ise Burla Han Butik Otel bulunmaktadır. Boş yer ve fiyat için gelmeden önce otelleri aramanızı öneririz.

Gülbahçe’den İYTE’ye Dolmuş Saatleri: İlk dolmuş 7:45’te ve 20 dakikada bir araç bulunmaktadır.

Önerilen oteller tamamen fikir vermek amaçlıdır. IZTECH RoboLeague konaklama ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir ve konaklama masraflarını karşılamamaktadır.